HOME O NAS AKTUALNOŚCI KONTAKT SKLEP-ONLINE WYPOŻYCZALNIA POLECAMY  

DOM MODY WIKTORIA - SZYCIE, SPRZEDAŻ, WYPOŻYCZALNIA. Serdecznie Zapraszamy Przyszłe Panny Młode do zapoznania się z naszą bogatą ofertą przygotowaną przez nas na sezon 2017 -wiele sukien w wyjątkowych cenach 1290 zł

 Nasza firma działa na rynku ślubnym od 2000 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą sukien ślubnych, komunijnych oraz sukien wieczorowych.              Jakość wykonanych sukni oraz dobór wysokogatunkowych tkanin tworzą nienaganną jakość oraz atrakcyjną cenę adekwatną do naszych wyrobów. To wszystko sprawia że cieszą się one ciągłym rosnącym zainteresowaniem wśród przyszłych Panien Młodych. Kupując suknię w naszym Domu Mody Wiktoria macie możliwość niepowtarzalną, najpiękniejszą Panną Młodą w tak szczególnym dniu.

Nasza kolekcja z pewnością zainteresuje wszystkie Panny Młode zarówno tradycyjne jak i nowoczesne. W swojej ofercie mamy klasykę oraz nowoczesne kroje, zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej. 

Dom Mody Wiktoria to miejsce szczególne tworzące niezapomnianą atmosferę, gdzie dzięki profesjonalnej pomocy stylistek każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany poprzez odpowiednio dobraną kreację. 

Czekamy na Was od pn-pt 9.00-17.00 oraz w soboty od 9.00-13.30 

Serdecznie Zapraszamy 


 
Copyright Wiktoria Wszystkie suknie zamieszczone na naszej stronie są chronione na podstawie uchwały " o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji"Dz.U.47/1993poz.211